Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 21405 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:44:57

18,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 674 KM

BMW 525d AUTOMATIK ME DOGAN Mundsi ndrrimi!


BMW 525d 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN 12-2012
BMW 525d AUTOMATIK 8+1 218 ps S-DRIVE TWIN TURBO viti 12-2012 e sa po ardhur nga Gjermania Klimatronik, Ulset gjysem likur me ngrohje, Senzor Parkingu para dhe mbrapa, Tempomat, Drita xenon, Navi, Shiber, 2 qelsa, serviset singjiri i ndrrume ne 226.xxx km dhe servisi ule filtera etj.
227.000 Km te garantuara me Liber Servisit dhe me faktura, ne gjendje shume te mire!!!
ME DOGAN
Qmimi 19.000€
Mundsi ndrrimi!!!
Tel : whatsapp
049-111-838 See less

Shpërndaje:

Veturat e fundit