Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 17180 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:04:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 240 500 KM

VW GOLF VII / 1.6 TDI /77 KW/105Ps RKS 🇽🇰 ///049-111-838

VW GOLF VII / 1.6 TDI /77 KW/105Ps RKS
* VITI : 25-11-2013
* KM : 242.373Km ORIGJINALE ME LIBER SERVISI
SETIN E DHEMZORIT TE NDRRUN 240xxxkm 03.04.22
-Golf
-Manual 5+R
-Viti prodhimit 11-2013
-Rexhistrimi par KS
-Senzora Parkingu para mbrapa
-Tempomat
-Klimatronik
-Auto Hold
-radio "bluetoth,sd card, aux, usb,cd"
-Pasqyre me nxemie
-2 qelsa
-Goma te dimrit 4x


* VETURA ESHTE ME DOGANE DHE AKCIZE MUNDE TE PERKTHEHET MEJ HER TEK NOTERI!
Kontakt whatsapp 049-111-838

Shpërndaje:

Veturat e fundit