Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 8282 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:40:21

9,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 235 123 KM

VW GOLF VII / 1.6 TDI /77 KW/105Ps RKS 1 Vit ///049-111-838

VW GOLF VII / 1.6 TDI /77 KW/105Ps RKS 1 Vit.
* VITI : 25-11-2013
* KM : 232.373Km ORIGJINALE ME LIBER SERVISI
SERVISI E ULES PER 15.000km te kryn.
SETIN E DHEMZORIT TE NDRRUN 234.xxxkm 03.04.22
* VETURA ESHTE ME DOGANE DHE AKCIZE MUNDE TE PERKTHEHET MEJ HER TEK NOTERI!
Kontakt whatsapp 049-111-838
Qmimi 10.200€

Shpërndaje:

Veturat e fundit