Vetura në shitje Citroën C3 Picasso

Kjo veture ka pasur 5149 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:24:50

5,100 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1397 cm³ 210 328 KM

Citroen C3 Picasso,Benzin

Shitet;Citroen C3 Picasso,Benzin.Mauel,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar;Adresa,Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
Vetem me Dogan
Mundesi e Blerjes me Lizing
Qmimi 5100 Euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit