Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 3811 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:01:05

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 192 343 KM

Shes. Citrenin C 4 E-HDI Automatik. 1.6 viti 2014

Shitet Citroen Cactus AUTOMATIK C4 1.6 E-HDI 192.xxx Km te Garantuara , i ardhur nga Gjermania tash vetura eshte ne gjendje shum tmir teknike dhe posedon ; ABS , ESP , AIRBAG , Dogan te paguar , , Lleda para mbrapa , Hollogengka , Fellne me guma te reja , Shpejtesi ne Timon F1 , Komanda ne Timon , Navigacione te madhe , Senzora ne pasqyre , Senzora te shiut , 2 Qelsa Centrall , Blueotooth , Telefon , AuX , USB per me shume info NR • 044,134,605 Viber •383,44,134,605

Shpërndaje:

Veturat e fundit