Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 3291 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:49:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 000 KM

SHitet TIGUAN 2.0 TSI DSG PANO FULL opcion i sapo ardhur nga Zvicra

SHITET
VW TIGUAN 2.0 TSI 4MOTION 132 KW 179 PS Benzinë
I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭
PA DOGAN
VITI I PRODHIMIT 12.2012 model 2013
PARK ASIST
CENZORA PARKINGU PARA MAS
CENZORA SHIU
AUTOMATIK DSG 7 Shpejtsi
KARRIKAT ME NXEMJE
KARRIKA LIKUR
I SERVISUAR ME GJITHA SERVISET NE VW ZVICER
TEMPOMAT KLIM ABS ESP ETJ
ME LIBRA TE SERVISIT
XHAMA TE ERRESUAR FABRIKISHT MBRAPA
KARRIKAT ME LEVIZJE ELEKTRONIKE
DRITAT XENON BI XENON RADAR LED
I MIRMBAJTUR SHUM BRENDA DHE JASHT
I RUAJTUR SHUM GJENDJE TMIRE
ME KILOMETRA TE GARANTUARA VERTETONE KU TE DONI
VOZITJE PERFEKTE
FULL FULL OPCIONE
ZERO ZERO INVESTIME
HARGJIME SHUM TE VOGLA
MUNDENI ME ARDH ME PROVU KUR TE DONI
NUMRI KONTAKTUES
044 42 43 44
048 42 43 44
Ndrrim i mundshem .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit