Vetura në shitje BMW X6 M

Kjo veture ka pasur 772 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2022 14:42

19,000 EUR

(Çmimi)


19,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 200 000 KM

BMW X6 40D X-DRIVE 2011 8 SHPEJTSI I DOGANUAR FULL EXTRA 📞 045-222-043📞

SHES APO NRROJ BMW X6 40D X-DRIVE VITI 2011 I DOGANUAR POSEDON ULSE DY KOMBIN (ALKATAR) DHE ME NXEMJE , MEMORI NE KARRIKA, KAMERA 360 , DRITA XENON , LLED PARA-MBRAPA , SHPEJTSI NE TIMON F1, NAVI , SHIBER , FELLNE ME GOMA TE REJA 20 , 2 QELSA , 200 MI KM TE GARANTUME, 306 PS ,8 SHPEJTESI ,PER MA SHUM INFO 045-222-043 OSE 049-400-995

Shpërndaje:

Veturat e fundit