Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 725 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:53:17

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 190 000 KM

Opel Corsa 1.3 CDTI 2013

Opel Corsa 1.3 CDTI, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Opel Corsa 1.3 CDTI
* Viti i prodhimit 2013
* Pulla ne Vallon
* KLIMA
* RADIO CD
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* 2 çelësa

Autosalloni YLBERI
044 773 659
+383 45 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit