Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 75 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 11:34:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 227 000 KM

VW Golf 7.5 2017

Shes: VW Golf 7.5 Trendline
Viti: 12/2017
Modeli: 1.6 TDI / 115 HP
Modeli: 7.5 Trendline
Karburanti: Diesel
Marshi: Automatic/+S DSG
Senzora Parkingu: Para/Mbrapa
Radio: Mp3/Bluetooth/Aux
Navigacion / Kamer
Timon Multifunksional
Komanda ne timon
Klimatorik/AC 2 Zonale
Auto Hold / Pasqyra Elektrike
Senzora 360
I sapo Doganuar 🇽🇰

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit