Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 3430 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:06:27

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 199 213 KM

Shes Wv. Pasatin 2.0 TDI. Automatik viti. 2016

Shitet VW Passat B8 2.0 BlueMotion 150 pess Automatik DSG 2016 i ardhur nga jasht vetura posedon ; dogane te paguar mund te shitet edhe pa dogan , ABS,Esp, Airbag , Pulla ne Timon , Distronic ACC , Start Engine Stop , Senzora parkimi para dhe mbrapa , Senzora te shiut , Senzora ne pasqyre , Lleda para , mbrapa , Liber servisit 199xx , Klim para dhe mbrapa , Hollogengka , 2 Qelsa , Navigation , Fellne me guma te reja , Bluetooth , Telefon , AuX , USB , Auto start/stop , Per me shume info NR : 044 134 605 Viber +383 44 134 605

Shpërndaje:

Veturat e fundit