Vetura në shitje Volkswagen T5

Kjo veture ka pasur 218 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:53:08

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Verdhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ -

VW T5 2.0 TDI 2010

VW T5 2.0 TDI 2010 I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Viti i prodhimit 2010
* VW T5 2.0 TDI
* 5 Shpejci
* Airbag
* ABS dhe ESP
* Radio CD
* KLIMA
* BordKompjuter
* Dritë për mjegull mbrapa
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit

Autosalloni YLBERI
044 773 659
+383 45 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit