Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1677 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:12:28

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 0 200 KM

Polo 1.2 Tdi Navigacion Bluemotion Doganuar 2012

Polo 1.2 Tdi Bluemotion Navigacion Doganuar 2012

Shitet vetura e tipit VW Polo 1.2 Tdi Bluemotion Doganuar

Dogana e paguar 2168 euro

Klima,Navigacion me touch screen,Tempomat,Gjama te erresuar fabrikisht,Senzora te reshjeve,Board kompjuter,Start stop,Radio CD Mp3,Bluetooth,2Qels me dirigjues,Fellne alumini,Senzora te parkimit etj etj

Kilometra te garantuara me libra te servisit

Viti 2012

Garancion 100% per aksidente,kilometra dhe dokumentacion

Shitet me fature dhe TVSH

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit