Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 1214 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:52:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 183 192 KM

PEUGEOT 308 1.6 HDI EXCLUSIVE FULL EXTRA 2018

Peugeot 308 1.6 HDI 6Shpejtsi ( Diesel ) Viti 10/2018 Sapoardhur e Garantuar per Kilometra dhe Aksidente Pa Dogan ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet e shume pastert dhe e ruajtur posedon : KlimaAutomatik , Navigacion , ECO Start Stop , Lleda Para Mrapa , Bordkompjuter Multifunksional , Senzor Parkingu Para Mrapa , Dritat Intelegjent , Kamera per Autobahn , Senzor Shiu , AUX , USB , Pasqyret i Palohen dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim PA DOGAN . TEL 045-214-470 peugeot pezho

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit