Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 455 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:22:19

9,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 300 000 KM

SHKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG E POSA DOGANUAR NGA ZVICRRA VITI 2012

Opcionet viti 2012 model 2013 e posa doganuar regjistruar e ardhur nga Zvicrra me km te garantuara te verifikuara ne servis te autorizuar ne gjendje perfekte ne qdo aspekt 2.0 tdi dsg automatik Klimatronik dy zonale Bordkompjuter Tempomat Senzora parkingu Senzor te shiut Auto holld Xhamat elektronik Xhamat e zi fabrikisht Pasqyret elektronike me nxemje Dritat e mjegulles Ndezja e dritav ne kthesa Larjen e dritav Esp Abs Airbaga Fellne te bukura me goma te reja Radio cd aux usb blluetof Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt e servisuar komplet Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit