Vetura në shitje Land Rover Range Rover Evoque

Kjo veture ka pasur 4989 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:18:42

16,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2179 cm³ 231 587 KM

Land Rover Evoque SD4 Automatik

Shitet;Land Rover Evoque SD4,Automatik,Pure,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me IM7
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export
Qmimi pa dogan 16.500euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit