Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 3875 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:06:42

17,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 270 314 KM

VW Tuareg 3.0 V6 TDI

Shitet'VW Tuareg 3.0 V6 TDI,Automatik,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar.Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturve)
me (IM7)
Mundesie Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan export
Qmimi pa dogan 17.500Eeuro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Fellne

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit