Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 127 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:52

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 303 234 KM

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 303245 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 1.6 - 105 PS / 77 KW
Viti 19.02.2014 ~ Modeli 2015
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Sistem të navigacionit nderkombëtarë të versionit te ri
• Sistem të pastrimit të dritave para nga brenda veturës
• Gjamat : ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Pasqyret Elektronike dhe me ngrohës
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Gjamat Elektronik & me ngrohës
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Sistem të raportimit te trafikut
• Sistem të ulseve me ngrohje
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank"Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit