Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 219 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/09/2022 12:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2020

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 159 265 KM

AUDI A6 35TDI LIMOUSINE - i sa po Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS.

AUDI A6 35TDI LIMOUSINE - i sa po Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera " 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 159265 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 35TDI - 163 PS / 120 KW
Viti 20.08.2019 ~ Modeli 2020
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës;
- Efficiency - Comfort - Auto - Dynamic - Individual -
• Sistem të klimës multifunksionale & Digjitale funksional
• Sistem të Asistimeve të ndryshme si:“Distance Warning”, ”Audi pre sense”, ”Rest recommendation”,etj…
• Sistem “Limited Speed” & “Tempomat” funksional
• Shpenzimet në rrugë të kombinuar janë: 4.01L/100Km
• Sistem “TouchScreen” të modelit më të avancuar
• Sistem “Search” të kërkimit sipas dëshires me “Touch”
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit
• Sistem asistimi funksional “AUTO HOLD”
• Sistem të ulseve me Ngrohje,Buton & Lëkur
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Senzora parkingu para dhe pas
• Sistem asistimi gjatë vozitjes
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank"Raiffeisen Bank" & "Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

Shpërndaje:

Veturat e fundit