Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 108 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:46

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 238 991 KM

OPEL INSIGNIA 2.0TD 4x4 - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS.

OPEL INSIGNIA 2.0TD 4x4 - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera " 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 238991 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0TD - 160 PS / 118 KW
Viti 04.03.2013 ~ Modeli 2014
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Senzora parkingu para dhe pas funksinalqa
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Kamer multifunksionale origjinale fabrikes
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje dhe me buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank" & “Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit