Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 162 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 227 822 KM

SKODA FABIA 1.6TDI - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS

SKODA FABIA 1.6TDI - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera " 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 227822 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 1.6TDI - 105 PS / 77 KW
Viti 29.11.2011 ~ Modeli 2012
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Manual 5+R
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Gjamat Elektronik & me ngrohës
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të ulseve me ngrohje
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Sistem të raportimit te trafikut
• Senzor të shiut funksional
• Bordkompjuter
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank"Raiffeisen Bank" & "Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit