Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 146 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 228 531 KM

GOLF VI VARIANT 2.0 TDI DSG i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS

GOLF VI VARIANT 2.0 TDI DSG i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % •228351 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 TDI - 140 PS / 103 KW
Viti 28.08.2012 ~ Modeli 2013
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: AUTOMATIK DSG
• Sistem të navigacionit nderkombëtarë
• Senzora parkingu para dhe pas
• Pasqyret Elektronike & me Ngrohës
• Gjamat Elektronike & me Ngrohës
• Posedon Librin e Servisit nga momenti i proshimit
• Gjamat : ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Sistem të pastrimit të dritave para nga brenda veturës
• Drrita të Mjegullës në pjesen para dhe mrapa
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & digjitale
• Ulset me Ngrohje Funksionale
• Senzor Shiu
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank"Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit