Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 182 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 241 719 KM

VW PASSAT CC 2.0 TDI BMT -i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS

VW PASSAT CC 2.0 TDI BMT -i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera " 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % •241178 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 - 140 PS / 103 KW
Viti 28.12.2013 ~ Modeli 2014
BLUEMOTION HIGHLINE FULLË EXTRA LED
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Sistem të dritave inteligjente me LED para dhe mrapa
• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP
• Sistem “AUTO PILOT” në vija të bardha
• Sistem i Navigacionit ndërkombëtar
• Senzora parkingu para dhe pas
• Sistem asistimi gjatë vozitjes
• Sistem të raportimit te trafikut
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Sistem të informimit rreth veturës
• Sistem të ulseve me masazhim
• Sistem të ulseve me memorje
• Sistem të ulseve me ngrohje & ftohje
• Sistem të ulseve me buton
• Ulëset me Airosje model të avancuar
• Fullë Asistim gjatë vozitjes
• Sistem “AUTO HOLD”
• Pasqyret : Elektronike
• Gjamat me sistem Elektronik
• Gjamat : ©️olo®️™️
• Drritat : Llupo xenon
• Drrita : te Mjegullës
• Klima : Tronik
• Senzor Shiu
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank"Raiffeisen Bank" & "Virtus Lending"
Për më shumë infona kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit