Vetura në shitje Audi SQ5

Kjo veture ka pasur 4191 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:18:52

21,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 230 740 KM

Audi SQ5 3.0 TDI,Quattro

Audi 8R SQ5 3.0 TDI,Quattro,Automatik,i sa po ardhun nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te vetuarve)me (IM7)
Mundesie Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan export
Qmimi pa dogan 21.900euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit