Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 2601 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:07:40

14,900 EUR

(Çmimi)


15,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 184 000 KM

Audi a6 2.0tdi 8G

Audi a6 2.0 automatik 8 shpejci 2014
Pa dogan ,full extra ,night vision ,karriga nxemje ,klim4 sezonale ,kuk terheqse paluse,lled mbrenda,sensor parkingu,fellne, Gepek me pull ,drita xenon muzik bose ,etj...
184000 tkalume me garancion . ne gjendje shum te mire
Kontakt:045687995

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit