Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 2908 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:08:11

24,500 EUR

(Çmimi)


24,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 145 000 KM

AUDI A3 SPORTBACK 2.0TDI MATRIX

AUDI A3 Sportback 2.0 TDI
Viti i prodhimit 2017
Fuqia motorrike 150Ps
Kilometra 145.000 Te Garantuara
Digital Cockpit
Fara Shtopa Led Matrix
Nderruesi S Tronic
Klimatronic 3 Zonal
Nxemje ne karrika
Karrikat elektrike
MMI sistem Navigacioni
Senzor parkingu
Senzor shiu + Dritave
Adaptive Cruise Control
Distance Warning
Audi Pre Sense
Audi Side Assist
Audi Active Lane Assist
Fellne 18 coll
Kontakt :045687995

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit