Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 641 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/08/2022 10:58

10,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 187 000 KM

Shes Ford Focus 2014

Shes Ford Focus 2014 2.0 dizel, Automatik.
• • Bluetooth me sistem zërimi
• Senzora shiu
• Tempomat
• LIM (kufizim i shpejtësisë)
• CD, MP3 player
• Klimë automatike, 2 zonale
• Pasqyret me rrymë
• 4 xhamat me rrymë
• Shofershajme me nxemse (për shkrirje të akullit)
• Komanda në timon
• Navigacion ka, mirëpo duhet të programohet
• Ulëset lëkurë si dhe dy të parat me nxemje
• Ulësja e shoferit me rrymë (për rregullim të pozicionit)
• Ambient light
Regjistrim deri në dhjetor 2022.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit