Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 7028 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:07:18

13,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Polo 1.6 TDI

Polo 1.6 TDI
Viti Prodhimit 2018
Kilometra 210.000
Nderruesi Manual
Fuqia 95Ps
Start Stop
Disctronic
Navi Pro
Timon Multifunksional
I sapo doganuar

☎️049129140

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit