Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1111 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:26:43

13,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 190 KM

Golf 7 Automatik Dsg 2.0 Tdi Comfortline Doganuar

Golf 7 DSG 2.0 Tdi 190 mi km Doganuar 2013

Shitet vetura e tipit Golf 7 DSG 2.0 Tdi modeli COMFORTLINE Bluemotion Doganuar

Viti 2013

Kilometra 190 mi origjinale 100% te garantuara

Nr i shasise per verifikim te kilometrave dhe aksidenteve
WVWZZZAUZEW109039

Garancion 100% per kilometra aksidente dhe dokumentacion

Vetura shitet me fature dhe TVSH

Ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk eshte i akdidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Nuk beje nderrime

049313462

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit