Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1387 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:36:34

8,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 300 000 KM

PASSAT B7 2.0 TDI MANUAL ME LIBER SERVISI EXTRA I MIR

Opcionet viti 2011 model 2012 2.0 tdi manual me liber servisi dy qelsa komplet i servisuar ne gjendje perfekte ne qdo aspekt Klimatronik dy zonale Ulset me nxemje Bordkompjuter Tempomat Autoholld Senzor shiut Senzor gomav Xhamat elektronike Pasqyret elektronike me nxemje Perde fabrikisht ne xhama te pasem Dritat automatike Dritat e mjegulles Rregullimi dritav ne kthesa Esp Abs Airbaga Radio cd aux Fellne te bukura 17 coll me goma te mira Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit