Vetura në shitje Peugeot 508

Kjo veture ka pasur 2369 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/11/2022 10:35

18,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 83 000 KM

Shes veturën Peugeot 508 2.0 BlueHDI 180KF (2018)

Vetura është blerë e re (0 km) në përfaqësinë e Peugeot në Kosovë (Mercom Company) në Qershor 2018
Vetura ka pasur vetëm një pronar, të gjithë servisimet dhe mirëmbajtja sipas specifikave te fabrikës e bërë me kohë, e dokumentueshme
Ka regjistrim deri ne Qershor 2023

Veçoritë e tjera:
Open and Go keyless entry (Hapje dhe vozitje pa përdorim të çelësit)
Stop & Start
Hill Start Assist
Ulëset para me nxemje
Airbags
ABS
ESP
Timonin servo elektronik
Komandat në timon
Komandat me zë
Shpejtesitë në timon
Klimatronik 2 zonal
Drita të kthesave
Dritat e para të ditës Lled
Dritat e frenimit mbrapa Lled
Xhamat para dhe mbrapa elektronik
Fshisat me senzor të shiut
Monitorim elektronik i presionit të gomave
Pasqyret elektrike me vet-palosje
Ulësja e shoferit ka "Lumbar support" (mbështetje shtesë për mes-shpinë, elektrike në katër drejtime)
Senzorë parkimi para dhe pas
Navigacion
Android auto
Bluetooth
Active Cruise Control
Retrovizor me errësim automatik
Kapaciteti i bagazhit 487 litra
Rrotë rezervë
Goma të reja të verës (2022): Fulda EcoControl HP (215/55R17)
Fellne alumini të posaçme për dimër + goma për dimër (2019): Dunlop Winter Sport 5 (215/55R17)


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit