Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1090 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:36:08

14,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 222 000 KM

PASSAT B8 1.6 TDI DSG ME LIBER SERVISI EXTRA I MIR VITI FUND 2016


Opcionet 1 vit regjistrim te plot ne emer timin personal viti fund 2016 model 2017 1.6 tdi dsg automatik blluemotion me liber servisi km te garantuara 222 mi km komplet i servisuar rrypi dhembzor i ndrrum set dy qelsa ne gjendje perfekte ne qdo aspekt Dsg automatik Navigacion Komanda ne timon Distronik Llan asist Klimatronik dy zonale Klimatronik mbrapa Start stop Senzora parkingu para mrapa Senzor shiut Senzor gomav Auto holld Xhamat elektronike Pasqyret elektronike me nxemje Mbylljen e pasqyrev me qels Bordkompjuter Tempomat Dritat automatike Dritat e mjegulles Ndezja e dritav ne kthesa Larjen e dritav Esp Abs Airbaga Radio cd aux usb blluetof Fellne te bukura me goma te reja dimri Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit