Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 594 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:26:54

5,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 0 190 KM

Opel Corsa 1.3 Cdti 190 mi km Doganuar 2012

Shitet vetura e tipit Opel Corsa 1.3 Cdti modeli Edition Doganuar

Viti 2012

Vetura posedon Klima,Tempomat,Senzora te parkimit,Senzora te reshjeve,Karrika me nxemje,Vollanin me nxemje,Vollan Multifunskional,Karrika te lekures,Fellne alumini me goma te mira 16 zoll,Abs,Servo Esp Board Kompjuter,Komanda ne vollan etj etj.

Kilometra 190 mi 100% te garantuara me libra te servisit

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Shitet me fature dhe TVSH

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit