Vetura në shitje Volkswagen CC

Kjo veture ka pasur 232 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/11/2022 23:37

4,010,010 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2 cm³ 0 290 KM

Volkswagen CC

shitet gjendje shum te mir pres njez serjoz mund te kontakotni tel.

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit