Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 145 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/01/2023 19:27

110 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 1998

Karburanti Marshi
Tjetër Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Shes goma per Golf 5 dhe pikap

Shes goma ne gjendje te mir m+s

Shpërndaje:

Veturat e fundit