Vetura në shitje Volkswagen Arteon

Kjo veture ka pasur 2198 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:55:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 225 000 KM

VW ARTEON 3xR_LINE PANO F1 4MOTION🇩🇪🇩🇪 190ps


VW ARTEON 3xRLINE
2.0TDI 140KW 190PS 4MOTION
AUTOMATIK DSG7 F1
PANORAM
DIGJITAL COCPIT NAVI TMADH TACH
4xCAMERA 360%
GEPEKU HAPET VETEM ME LEVIZJE TKAMES
SENZORA PARA MAS 360% PARKOHET VET
AMBIENT LIGH
MATRIX DABEL BLIND
LED PARA MAS
HAPJE MBYDHJE DHEZJE PA QELC🔑
SINJALIZUS NE PASQYRE
LINE ASIST VET VOZITJE
XHAMAT KOLOR FABRIKISHT NE LIBREZ
KARIKAT ME NXEMJE PARA MAS
KARIKAT ME MASAZH
KLIMTRONIK ZONALE
MODE EKO NORMAL SPORT INDIVIDUAL
FELLGAT 20COLL ROTOR ORIGINAL
VITI SAKT 12.2018
2xCELCA
225MI KM ME LIBER SERVISIT
SERVISIN SAPO JA KAM BER
SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA🇩🇪🇩🇪
DOGAN HOMOLOGIM RKS 1VIT NE EMER TEMIN
044.392180

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit