Vetura në shitje Volvo V60

Kjo veture ka pasur 612 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2023 17:26

10,500 EUR
10,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 239 000 KM

VOLVO V60 2.0 D3 AUTOMATIK

VOLVO V60 MOMENTUM 2.0 D3 AUTOMATIK 136 PS
-Vetura e ardhur nga DE🇩🇪
-Viti 2014
-239.000 KM
-Hargjimet minimale 4.5-5.2L/100
-PA DOGAN
-Vetura posedon:ULSE ME NXEMJE,BLUETOOTH,NAVIGACION,START-STOP,CITY SAFETY,SENZOR PARKINGU
-2 pale Goma me fellne VER-DIMER
-Vetura ne gjenjde shume te mire nuk ka nevoj per asnje investim
📞044-372-668 VIBER📞

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit