Vetura në shitje Peugeot 508

Kjo veture ka pasur 644 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:25:27

10,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1997 cm³ 240 363 KM

Peugeot 508 2.0 Blue HDi SW SST

Shitet;Peugeot 508 2.0 Blue HDi SW SST.Automatik,Allure i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber saervisi me km te gartantuar.
Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit