Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 2984 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/12/2022 17:50

14,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1956 cm³ 155 000 KM

Shes Opel Insignia 2.0 Sports Tourer

Vetura ne gjendje shume te mire. I zhdoganuar ne RKS ne Gusht te vitit 2022. Ky model eshte me te gjitha extrat qe mund ti kete nje Insignia.

Disa nga Extras:
Zerimi BOSE Soundsystem!
Multifunksioni me touch screen dhe touch bar
Dritaren e kulmit (Schiebedach) elektrike
Webasto ngohjen edhe kur eshte i fikur (Standheizung)
Navigacionin
Autopilotin
Tempomatin
Autofrenimin
Ndriqimin inteligjent
Ndriqimin ne kthese
Fellne Alumini dizajn Sports Tourer
Senzor parkimi para dhe prapa
Kamere parkimi prapa
Senzor shiu
Senzor i gomave
Detektues i kendit te vdekur ne pasqyre
Ulese sportive
Ulese me ngrohje
dhe shume te tjera ...

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit