Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 635 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2023 19:04

4,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1398 cm³ 220 000 KM

Peugeot 206+ 1.4 HDi 2011

Peugeot 206 +,
1.4 HDi (1,398ccm),
50 kW / 68 HP,
Manual,
Diesel - EURO 5,
Model 2013,
220000 km,
me te gjitha serviset e kryera,
klimatronik (klim 2 zonale),
xhamat elektrike ,
radio,
cd,
esp, abs, arb
tempomat,
i sapo ardhur dhe dogana e sapo paguar,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
veture familjare me shpenzime shume te vogla.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit