Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 539 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/01/2023 13:25

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 260 000 KM

Vw Polo 1.6 TDI DSG Life model 2015

Vw Polo Life
1.6 TDI (1,598 ccm),
66 kW / 90 HP,
Model 2015
Disel - EURO 5,
260000 km,
CO2 112 g/km,
DSG (automatik),
Klimatronik (klim 2 zonale),
Karrikat sport, elektrike dhe me ngrohje,
Timon multifunksional (komanda),
Senzor mbrapa,
Xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
Radio, cd,
Ssd, blue-tooth,
Esp, abs, arb
Tempomat,
Central alarm,
I sapo ardhur,
Me te gjitha serviset e kryera,
Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
Veture familjare me shpenzime shume te vogla,
Goma te mira dhe fellne,
Per me shume info ne +383 44 40 99 22.

Shpërndaje:

Veturat e fundit