Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 7531 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:26:12

7,900 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2792 cm³ 167 751 KM

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC,Manuel, i sa po ardhune nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit