Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 401 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:35:34

9,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 216 000 KM

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI MATCH MANUAL ME DOGAN ME LIBER VITI 2012

Opcionet viti 2012 modeli Match 1.6 tdi manual me dogan te paguar me liber servisi km te garantuara 216 mi km dy qelsa komplet i servisuar ne gjendje perfekte ne qdo aspekt i ardhur nga Gjermania Match Komanda ne timon Klimatronik dy zonale Ulset me nxemje Senzora parkingu Senzor shiut Start stop Bordkompjuter Tempomat Xhamat elektronike Xhamat e zi fabrikisht Pasqyret elektronike me nxemje Dritat automatike Dritat e mjegulles Larjen e dritav Esp Abs Airbaga Radio cd aux usb blluetof Goma te mira Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit