Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 227 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:53:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 260 KM

AUDI Q3 2.0 TDI 177PS QUATTRO AUTOMATIK F1 3xSLINE FULL OPSION XENON LEDA 2013 ME DOGANE 049595328

Tel & Viber +383/049595328
AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 177PS AUTOMATIK STRONIC 3xSLINE FULL OPSION XENON LEDA
Viti i prodhimit 20.07.2013
Kilometra te garantuara me full hisotry mund te verifikohet ne servise te autorizuar
Automatik F1 Stronic
Motori 2.0 177PS
Key Less Go
Driving Mode Auto Comfort dynamic Individual Eco
Senzora Parkingu
Navigacion
Start Stop System
Nxemje ne karrika
Leda Para dhe Mbrapa
Xenon Bi Xenon
Sline Mbrenda dhe Jasht
Aux / mp3 / Bluetooth
4x xhamat me rrym
Pasqyret me mundesi palimi ne menyr elektronike
Dritat e mjegulles
Dritat ne kthesa
Fellne 19” te veres sline Continental te reja
Fellne 18” sline te dimrit te reja
Me liber servisi dhe full history me faktura
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
E sapo ardhun nga Luksemburgu
Me dogan
Mundesi shitje dhe Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit