Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 595 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2023 15:28

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 210 000 KM

Skoda Octavia 1.6 Tdi DSG 2014


Skoda Octavia
1.6 TDI (1.598 ccm),
77 kW / 105 HP,
Automatik (Duplex),
Diesel - EURO 5,
Model 2015,
210000 km,
me liber te servisit me full histori,
dy qelsa,
start/stop,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat me ngrohje dhe elektrike,
timon multifunksional (komanda),
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor para dhe mbrapa,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
veture familjare me shpenzime shume te vogla,
goma te reja dhe fellne te bukura.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit