Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 647 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/02/2023 21:11

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1998 cm³ 1 234 KM

Vw Passat 2.0 TDI DSG BlueMotion 2013

Vw Passat 2.0 TDI
2.0 TDi (1,998 ccm),
DSG,
BlueMotion,
Disel - EURO 5,
model 2014,
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
autohold,
drita xenon dhe led,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat me ngrohje dhe elektrike,
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor para dhe mbrapa,
parktronik (park distance control- ndihm parkingu),
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
i sapo ardhur dhe pa dogan,
goma te reja dhe fellne te bukura,

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit