Vetura në shitje Peugeot 208

Kjo veture ka pasur 922 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/04/2023 15:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1398 cm³ 180 000 KM

Peugeot 208 1.4 e-HDi Active Automatik 2012

Peugeot 208 Active,
1.4 e-HDi (1,398 ccm),
50 kW / 68 HP,
Automatik (Duplex),
Euro 5 - Diesel,
Viti 2012, model 2013,
Klimatronik (klim 2 zonale),
Timon multifunksional,
Shpejtsi ne Timon F1 + - ,
Panoram,
Xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
Senzor parkingu,
Ekran me Touch (smart),
Radio, Blue-tooth, Usb
Esp, Abs, Arb
Central alarm,
Servisin e fundit me 147000 km, ne servis te autorizum,
Me liber te servisit me full histori
Me te gjitha serviset e kryera,
Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
Veture familjare me shpenzime te vogla,
Goma te reja,
Regjistrimi i pare ne KS,

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit