Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 1497 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 00:07:10

9,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 309 000 KM

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2014

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2014

Vetura osht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
RKS
VITI 2014
1.6 TDI AUTOMATIK.
Km 309 000
DRITAT LLED.
KARRIKAT ME NXEMJE.
SENZORA.
STAR STOP.
AUTO HOLD.
SERVISIN E KRYEE
Telefoni: +383 45 66 53 11
Qmimi: 9 950€

Shpërndaje:

Veturat e fundit