Vetura në shitje Volvo V60

Kjo veture ka pasur 354 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2023 17:25

11,000 EUR
13,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 229 000 KM

VOLVO V60 2.0 D4 MOMENTUM AUTOMATIK

VOLVO V60 MOMENTUM D4 2.0 163 PS AUTOMATIK
-Vetura e sapo ardhur nga CH🇨🇭
-Viti 2014-2015 Modeli
-E DOGANUAR
-1 Vit regjistrim deri me 23.01.2024
-Vetura posedon:NGJYRA WHITE PEHRELE,DRITA BI-XENON ROBOTIKE,INSTRUMENTAL DIGJITALE ME 3 OPSIONE,NAVIGACION,CITY SAFETY,KAMERA,MBYLLJE QENDRORE ME GISHT,PASQYRE ME PALOSAJE,SENZORA PARKINGU,TAVAN TE ZI,ULSE ME NXEMJE,BLUETOOTH,XHAMA TE ERRSUAR
-Goma vere me fellne 18 coll
-Goma dimri me fellne 16 coll
-Vetura ne gjendje perfekte
📞043-803-802📞

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit