Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 376 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:35:23

11,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 210 000 KM

GOLF 7 1.6 TDI DSG LOUNGE ME LIBER SERVISI VITI 2015


Opcionet viti 2015 1.6 tdi dsg automatik modeli lounge regjistrimi pare ne Kosove me liber servisi km te garantuara 210 mi km komplet i servisuar rrypi dhembzor i ndrrum me dy qelsa Modeli lounge Navigavion Komanda ne timon Ndrrimi shpejtesive ne timon Klimatronik dy zonale Ulset me nxemje Auto holld Start stop Senzora parkingu para mrapa Senzora parkingu anash Park asist Senzor shiut Senzor presionit gomav Xhamat elektronike Xhamat e zi fabrikisht Pasqyret elektronike me nxemje Dritat automatike Dritat e mjegulles Rregullimi dritav ne kthesa Larjen e dritav Esp Abs Airbaga Radio cd aux usb blluetof Fellne te bukura 16 coll Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit