Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 1804 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/01/2023 16:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 280 000 KM

Tauran 2016

Tauran 2016
Motorri 2.0 me 150 ps
I doganuar i regjistruar
Ne gjendje shum te mir
I garatuar per kilometra
Per aksidete
Posedon
Vollon multi fksjona
Destronik paran
Cezora para mrapan
Ndjeks i vijave te bardha
Ekran me prekje
Dypar goma te veres te dimrit
Me full opsjone

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit